Indijas foto

Pirms Jaunā Gada tika izdarīts viens iepriekš nepadarītais darbiņš – publicēta Indijas ceļojuma bilžu izlase:
Galerija 1Galerija 2 (daba)

Šis sanāca vairāk “kulturālais” ceļojums, kurā, 2 nedēļu laikā, tika apmeklēta lielākā daļa Radžahstānas štata + Deli un Agra. Izmantojām nomas auto ar šoferi.
Attēliem ir pievienota diezgan precīza atrašanās vieta kartē.

Ežu ziemas rogainings 2012

10.martā Vecpiebalgas apkārtnē notika Ežu rīkotais slēpošanas rogainings (12h). Neskatoties uz navigācijas neveiksmēm trasē un vienu neieskaitītu KP (vienā SI kartē pietrūka atzīmes), SK 24stundas komandai izdevās uzvarēt ar pieklājīgu pārsvaru. SK 24stundas komandas ceļš kartē šeit. Kartē aptuveni novērtētas arī lielākās (>5min) navigācijas kļūdas. Laika zaudējums ir novērtēts diezgan precīzi, jo aprēķinā izmantoju posmu laiku salīdzināšanu.

Sacensību rezultāti, posmu laiki un fotogalerija Ežu mājaslapā.

Ceļš pēc eklēriem

Sestdien Siguldas pusē eklēru cienītāji devās ikgadējā pārgājienā ar vienu vienīgu mērķi – atrast savu īsto Eklēru.
Ceļā pēc eklēriem tika pārbaudītas dalībnieku zināšanas par dažādām radošām tēmām – piem. tādām kā  māksla, ķīmija, bioloģija, mazumtirdzniecība utt.

Bija pietiekami interesanti, jo lielāko daļu skrēju pirmais bez liekām pēdām svaigajā sniegā. Tikai pašās beigās (uz 27.KP) Ilze mani noķēra un apdzina, bet tad jau bija vienalga ir pēdu vai nav..
Foto, rezultāti un vairāk info te.

Man ceļš kopā ar karti Google Earth KMZ formātā ielādējams šeit. Lai apskatītu būs nepieciešama Google Earth (obligāti).
Robis ir papildinājis KMZ failu ar savu ceļu. Papildināto failu var atrast te.