Sportsoftware aprogrammu atjauninājumi

Valentīna dienā publicēti atjauninājumi visām www.sportsoftware.de izstrādātajām orientēšanās sacensību administrēšanas programmām- pieejami atjauninājumi OE2010 V.11.0, OS2010 V.11.0OEScore V.11.0 un OEHeats V.11.0.

Galvenais jauninājums ir saistīts ar jauno SportIdent un Emit karšu pilnvērtīgu atbalstu OE2010 un OS2010 programmās – tagad ir pilnvērtīgs atbalsts visām jaunākajām SI kartēm, ieskaitot SI10, SI11 un SIAC, tiek atbalstīts arī jaunākais Emit touch-free EmiTag.

OEScore ir papildināta ar jaunu funkcionalitāti saistībā ar bonusa un soda punktu aprēķinu izvēles sacensībās, kurās tiek noteikts kontrollaiks, piemēram, rogainingā.

OEHeats ir vienīgā, kurai atjuninājumi nav brīvi pieejami Internetā – tos var lejupielādēt tikai no pašas OEHeats programmas, lietojot Search for updates f-ju. Latvijā šī programma pagaidām nav īpaši aktuāla, jo sacensības ar kvalifikāciju un fināliem praktiski nenotiek. Pārējām aplikācijām atjauninājumi meklējami Sportsoftware lapā (http://www.sportsoftware.de/downloads/), bet  arī jaunākajām OE2010/OS2010/OEScore programmām tagad var lietot iebūvēto f-ju Check for updates.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.