IOF Eventor serviss

Starptautiskā orientēšanās federācija (IOF) ir izveidojusi savu sacensību administrācijas portālu IOF Eventor, lai piedāvātu nacionālajām federācijām un WRE sacensību rīkotājiem vienotu Interneta platformu, kur  ievietot informāciju par sacensībām, reģistrēt pieteikumus, izvietot starta protokolus un rezultātus. Saite uz ziņu IOF mājaslapā šeit. Saprotu, ka primāri šis portāls paredzēts:
– Elites sportistiem, kuru plāno dalību WRE un lielākajās starptautiskās sacensībās,
– klubiem, kuri rīko WRE sacensības,
– nacionālajām federācijām, kuras rīko IOF starptautiskās sacensības piemēram Pasaules Kausa posmus, reģionālos čempionātus (Eiropas čts utml.)
Iespējams visiem  WRE  un citu IOF lielāko sacensību rīkotājiem šeit būs jāizvieto vismaz tā informācija, kas attiecas uz 21E grupām.

Zviedrijā un Norvēģijā  jau diezgan sen darbojas vietējā līmeņa Eventor portāli, kas tiek atblastīti nacionālo federāciju līmenī un ar šo portālu palīdzību tiek organizēta pieteikšanās uz sacensībām, kā arī ir pieejama visa ar sacensībām saistītā informācija. Liela daļa Latvijas sportistu un klubu jau ir izmantojuši Eventor pieteikšanās sistēmu, lai pieteiktos sacensībām skandināvijā. Saites: Eventor ZviedrijaEventor Norvēģija

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.