Balts teksts wordpress ziņu redaktorā.

Pieņemu, daudzi ir saskārušies ar problēmu, ka negaidīti Worpress TinyMCE redaktorā pazūd teksts vai, precīzāk, ziņas teksts tiek attēlots baltā krāsā un saplūst ar fonu. Internetā par šo problēmu ir visai maz informācijas un tāpēc zemāk aprakstīti paņēmieni kā diagnosticēt un risināt šo te problēmu:

– pārbaudam  vai problēma parādās uz dažādiem pārlūkiem/datoriem. Ja ne, tad pie vainas varētu būt konkrētā pārlūka cache, kas jāiztīra.
– atslēdzam visus plugin-us un apskatamies vai kļūda atkārtojas. Ja nē, tad pamazām ieslēdzam plugin-us un saprotam, kas pie vainas. Vēl ātrs paņēmiens ir uz servera īslaicīgi pārsaukt /wp-content/plugins mapi.
– pārslēgt wordpress uz default-o tēmu, lai pārbaudītu vai tēma nav pie vainas.
– pārbaudam vai lietotāja profila uzstādījumos nav atzīmēts checkbox Disable the visual editor when writing.  Ja ir, tad izvācam.
– lejuplādējam wordpress instalāciju zip failā (Dashboard->Updates, poga Download X.X.X).  Nodzēšam no servera mapes wp-admin un wp-includes. Pēc tam atjaunojam šis pašas mapes uz servera no tikko lejupielādētās WordPress instalācijas.
– wp-config.php failā kaut kur sākuma ieliekam jaunu rindu add define('CONCATENATE_SCRIPTS', false); . Tas bieži palīdz..

Leave a Reply

Your email address will not be published.


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.